26 april 2010
In deze lijst vind je (internet-)adressen van scholen in Amersfoort en omgeving

  adres plaats website E-mail telefoon
Praktijkonderwijs (PrO)
Accent Amersfoort Wiekslag 50 Amersfoort www.accentamersfoort.nl pro@accentamersfoort.nl (033) 4450333
Accent Nijkerk Ds Kuypersstraat 1  Nijkerk www.accentnijkerk.nl pro@praktijkonderwijsnijkerk.nl (033) 2458819
De Baander Zangvogelweg 152 Amersfoort www.debaander.nl info@debaander.nl (033) 4723163
De Borgwal Wiekslag 50  Amersfoort www.borgwal.net info@borgwal.net (033) 4722165
De Meerwaarde Lijsterhof 1 Barneveld www.demeerwaarde.nl info@demeerwaarde.nl (0342) 404777
MijnSchool Kruithuis 4 Harderwijk www.mijnschool.nu administratie@mijnschool.nu (0341) 417419
Vmbo
Corlaer College bl/kl/gl/tl Ds Kuypersstraat 3 Nijkerk www.corlaercollege.nl corlaer@corlaercollege.nl (033) 2456434
Groenhorst College bl/kl/gl/tl Luxoolseweg 1 Nijkerk www.nijkerk.groenhorstcollege.nl admin.nijkerk@groenhorstcollege.nl (033) 2478478
Guido de Brès bl/kl/tl Arnhemseweg 65 Amersfoort www.guido.nl   (033) 4792900
Mondriaan lwoo bl/kl/tl Columbusweg 40 Amersfoort www.mondriaanvmbo.nl nfo@mondriaanvmbo.nl (033) 4753147
Prisma College bl/kl/gl Kaliumweg 2  Amersfoort www.prisma-college.nl prisma@prisma-college.nl (033) 4602600
Trias College bl/kl/gl Dierenriem 11 Amersfoort www.triascollege.nl info@triascollege.nl (033) 4753694
Vakcollege-Hooglandseweg bl/kl Hooglandseweg-Noord 55 Amersfoort www.vakcollege-amersfoort.nl k.friele@vakcollege-amersfoort.nl (033) 4728203
Vakcollege-Liendertseweg bl/kl Liendertseweg 101 Amersfoort www.vakcollege-amersfoort.nl k.friele@vakcollege-amersfoort.n (033) 4720727
Wellantcollege bl/kl/gl/tl Bergenboulevard 11 Amersfoort www.welly.nl amersfoort@wellant.nl (033) 4801331
Mavo Muurhuizen tl Zangvogelweg 4 Amersfoort www.mavomuurhuizen.nl info@mavomuurhuizen.nl (033) 4727721
Waldheim mavo tl Vondellaan 2-4 Baarn www.waldheim.nl contactpagina (035) 5429743
Oostwende College bl/kl/tl Plecht 1 Bunschoten www.oostwende.nl info@oostwende.nl (033) 2997400
Chr. VMBO - Spectrum bl/kl
Sypel 2 Harderwijk www.vmboharderwijk.nl info@spectrumharderwijk.nl (0341) 439050
Chr. VMBO - Focus gl/tl Verkeersweg 51 Harderwijk www.vmboharderwijk.nl info@focusharderwijk.nl (0341) 439060
RSG Levant tl/onderbouw h/v Horsterweg 192 Zeewolde www.rsglevant.nl adm@rsgslingerboslevant.nl (036) 5218170
Groevenbeek bl/kl/tl/brugklas h Korenlaan 1 Putten www.groevenbeek.nl info@groevenbeek.nl (0341) 274950
Groevenbeek bl/kl/tl Paul Krugerweg 44-50 Ermelo www.groevenbeek.nl info@groevenbeek.nl (0341) 274950
De Meerwaarde Economie/Groen/Z&W Schoutenstraat 109 Barneveld www.demeerwaarde.nl info@demeerwaarde.nl (0342) 404777
De Meerwaarde Techniek Wilhelminastraat 82 Barneveld www.demeerwaarde.nl info@demeerwaarde.nl (0342) 404777
mavo/havo/vwo
't Atrium tl/h/v Paladijnenweg 611 Amersfoort www.t-atrium.nl info@t-atrium.nl (033) 4750184
Corderius College tl/h/v/gym Lambert Heijnricsstraat 23 Amersfoort www.corderius.nl corderius@meerwegen.nl (033) 2473060
Corlaer College tl/h/v Ds Kuypersstraat 3 Nijkerk www.corlaercollege.nl corlaer@corlaercollege.nl (033) 2456434
De Amersfoortse Berg Hugo de Grootlaan 25 Amersfoort www.amersfoortseberg.nl info@amersfoortseberg.nl (033) 4618845
Farel College tl/h/v Paladijnenweg 101  Amersfoort www.farel.nl farel@meerwegen.nl (033) 4229020
Griftland College t/h/v Noorderweg 79 Soest www.griftland.nl info@griftland.nl (035) 6098200
Guido de Brès t/h/v Paladijnenweg 251 Amersfoort www.guido.nl info@guido.nl (033) 4792900
't Hooghe Landt t/h/v Trompetstraat 1 Amersfoort www.hooghelandt.nl info@hooghelandt.nl (033) 4559363
Het Nieuwe Eemland tl/h/v/gym Daam Fockemalaan 12 Amersfoort www.hetnieuweeemland.nl info@hetnieuweeemland.nl (033) 4612984
Vathorst College tl/h/v Lovink 6 Amersfoort www.vathorstcollege.nl info@vathorstcollege.nl (033) 2571834
Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt Thorbeckeplein 1 Amersfoort www.jvo.nl info@jvo.nl (033) 4613944
Groevenbeek tl/h/v Paul Krugerweg 44-50 Ermelo www.groevenbeek.nl info@groevenbeek.nl (0341) 274951
RSG Slingerbos tl/h/v Eisenhowerlaan 59 Harderwijk www.rsgslingerbos.nl adm@rsgslingerboslevant.nl (0341) 414484
Johannes Fontanus College tl/h/v/gym Wethouder Rebellaan 135 Barneveld www.jfc.nl info@jfc.nl (0342) 491469
MBO
ROC MN Disketteweg 10 Amersfoort jongeren.rocmn.nl info@rocmn.nl (033) 4709300
ROC MN handel/administratie Zangvogelweg 140 Amersfoort jongeren.rocmn.nl info@rocmn.nl (033) 4709700
ROC MN verzorging Kapelweg 117 Amersfoort jongeren.rocmn.nl info@rocmn.nl (033) 4709600
ROC ASA aka/gezondheidszorg Matthijs Vermeulenstraat 1 Amersfoort www.rocasa.nl/amersfoort rocasa@amersfoort.asa.nl 0900 5000888
ROC ASA juridisch/handel/welzijn/ict Leusderweg 30-34 Amersfoort www.rocasa.nl/amersfoort rocasa@amersfoort.asa.nl 0900 5000888
ROC ASA cios/veiligheid Sportpark Bokkeduinen 11 Amersfoort www.rocasa.nl/amersfoort rocasa@amersfoort.asa.nl 0900 5000888
ROC ASA hotel/toerisme/recreatie Daam Fockemalaan 10 Amersfoort www.rocasa.nl/amersfoort rocasa@amersfoort.asa.nl 0900 5000888
ROC Landstede Westeinde 31-33 Harderwijk www.landstede.nl/ info@landstede.nl (088) 8507800

 

update:01-05-2010